טוען... טוען...

לקוחות כותבים

 

"לאחת ויחידה
אין לי מילים איך להודות לך על כל מי שאת בשבילי
תודה על בית מושלם!! ועל בחירות מושלמות.
מודה לקדוש ברוך שהפגיש בנינו
האורחים התעלפו על הבית המושלם
רק רציתי להגיד תודה תודה תודה
אוהבת מעמקי נשמתי , את אישיות מיוחדת במינה אין כמוך בעולם!!
מאחלת לך פרנסה ושפע כמו הלב שלך, אמן"

אתי ברגל


 

"…ועתה…משהתפזרו להם ענני האבק , כשהשגרה חוזרת אט אט לחיינו וכשכל בעלי המקצוע פנו לפרויקט הבא שלהם.. מצאנו לנכון להקדיש לך ,תמי, כמה מילים אשר יכולות לשפוך קצת אור על פועלך, אישיותך וכשרונך. הכרנו אותך באמצע תהליך תכנון שיפוץ מקיף ויקר, שלא היה לשביעות רצוננו ואשר חייב שינוי מיידי. נפגשנו בפרויקט שזה עתה סיימת ברמת פולג אשר השאיר אותנו פעורי פה ומוקסמים באותו רגע הרגשנו עמוק בבטן שזה בדיוק הכיוון עליו חלמנו וייחלנו . בזכות אישיותך ובזכות ניסיונך השכלת להיכנס לנעליים הקטנות ולהפוך אותן לענקיות. ניהלת את הפרויקט ביד רמה, בהחלטיות ובכישרון רב אשר הפך אותנו "לחומר בידי היוצר". התוצאה המדהימה אשר זכינו לקבל בזכותך ובזכות מקצוענותך מרחיבה את ליבנו ומענגת את עינינו ולא נותר אלא לברך על כך שזכינו להכירך. עוצמת הנתינה והאכפתיות שלך חוצים גבולות ואינסופיים, הראייה שלך יצירתית ולא שגרתית והלב והנשמה שלך עובדים שעות נוספות .הדבר היחיד העומד לנגד עינייך הוא..התוצאה ! א ת  פ ש ו ט  מ ד ה י מ ה ! ! ! "

אייל


"המון תודה על הסיוע הרגיש. אין ספק שהפכת את המסע הארוך הפרטי שלי להרבה יותר נעים (וקצר). התוצאה גורמת לי לחייך כל יום. אז שוב תודה. הבית לא היה נראה כפי שהוא נראה בלעדייך."

יפעת


"ובכן יקירה, אני מרגישה שעשינו ביחד דרך נהדרת. המטרה הייתה- עיצוב הדירה. אבל, בדרך, הרווחתי עוד הרבה דברים שהם יקרי ערך בעיני. הרווחתי חברה מדהימה- "שחקנית נשמה", שהכימיה ביננו עבדה מצוין, ואפשרה לנו לעשות את המסע הזה כחוויית קיץ מטורפת, שבמהלכה צחקנו, "התעצבנו", התווכחנו, הסכמנו… ואלו מרכיבי החיים בעיני.
הכלת את שגעונותי, ההיפראקטיביות שלי, לעיתים מצבי רוח, וכל זאת ממצב של אפס הכרות לבילוי אינטנסיבי של מספר חודשים.
הרווחתי גם התמצאות וידע בנושא עיצוב. הסברת, נימקת ואפשרת לי להפנים ולעבור תהליך של למידה. היית סבלנית ולא חסכת לא זמן ולא אנרגיה כדי לקבל את הטוב ביותר- ללא פשרות.
אין לי ספק שידייך תהיינה מלאות עבודה ויצירה.
אוהבת אותך."

מיקי


"תמי יקירתי! רצינו, יונה ואני, להביע בפנייך את מלא הערכתינו על ההשקעה האינסופית, על הנתינה, השיתוף, המקצועיות, ההבנה והרגישות, כאשר מטרתך היא ליצור, לעזור ובהחלט גם להתנסות.
תודה על שהיית אדם נעים שכיף לעבוד איתו, שאפשר היה לסמוך עלייך.
תמיד ברוח טובה ונעימה כדרכך. תמיד נתת עצות טובות, מקצועיות ומלאות טוב טעם. את גדולה וענקית!!!
באהבה גדולה"

ריקי


"לתמי המדהימה!
את אישה מלאת נתינה, מרץ ושמחת חיים.
להיות במחיצתך זו זכות גדולה ויש הרבה מה ללמוד ממך ומאורח חייך.
הכישרון שלך והרצון לשמח ולעשות טוב לאחרים זה מדהים ולא מובן מאליו.
תודה על הכל!"

סיגל